Yeni bir “merhaba”

“Yeni” “yüzümle” yayındayım! :) Sonunda demeliyim aslında… Ufak tefek pürüzler ve düzeltememek için, ağız birliği etmişcesine zaman bırakmayan iş yoğunluğu nedeniyle, sayfayı planladığımdan 4 hafta geç devreye aldık. Geç olsun, güç olmasın demişler. Ben bu bekleme süresi içinde, kimse okuyamadı ama, kendimce karalamaya devam ettim… :)

Umarım bu yeni düzenlemeyi beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum. Aklımda bir kaç ufak tefek düzenleme var, zamanla ekleyeceğim.

Bu vesile ile, değişim süreci boyunca tüm “bıdı bıdı”larımı çeken, “Erkan gecikti” sayfam çığlıklarıma müthiş bir sabır gösteren, bir o kadar da “sakin” kalıp, beni daha da şaşkına çeviren, beni de “WP”ci yapan arkadaşım, “host’er”ım :) “Âlâ Ukala Şarap Oburu”, Erkan Şahan; eline sağlık! Çok keyifli, kendimi daha iyi ifade ettiğim bir sayfam oldu sayende… Eh, iyi bir şarapla kutlanır şimdi bu ;)

Tema seçerken ve sonrasında seçtiğim temayı kurcalarken, “bu kod ne demek?”, “şunu yapmak için nasıl bir kod yazmak lazım?”, “Yan tarafa boşluk atmak için kullanılan kod neydi?” gibi basit işler için, milyon kere soru sorduğum, her seferinde gülümseyerek cevap veren, sonunda dayanamayıp elime kodlama kitabı tutuşturan :) ofis arkadaşım Mehmet; css konusunda farklı bir kapı açtın bana. Vakit buldukça kurcalamalık yeni bir dünya var şimdi benim için orada. Yok yok, programcı olmayı kesinlikle düşünmüyorum, ben kendi küçük pazarlama dünyamda mutluyum. :)

Namaste

 

Efennim, sağ olun varolun. İnsana her zaman sizin güzel arkadaşlar lazım…

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Yorum to “Yeni bir “merhaba””

 1. ilker m dedi ki:

  “sosyal medya” insanı… kendince kurduğu cümleler, ilham verir cümlemize… :)
  arkadaşım > sosyal medya
  Hayırlı olsun, güle güle kullanalım :)

 2. Özlem Hoşcan dedi ki:

  Teşekkür ederim, eskisinden daha iyi izlenebilir ve okunabilir olduğuna inanıyorum. Yazılarıma katkı ve yorumlarınızı bekliyorum efem ;)

 3. ErkanSahan dedi ki:

  Aman efenim aman :) WP dünyasında bir çekirge :) Şarapla kutlama fikri dışında ilgimi çeken bir şey olmadı benim :P

 4. Özlem Hoşcan dedi ki:

  Yaa, bir de her gün yeni bir “patlak” ile sürprizler yapan temam olmasaydı… :) Aktif ettiğimiz günden beri çektiğimiz sıkıntıya bugün son veriyoruz, veee yeni bir tema ile sorunu kökünden çözüyoruz. Reesmag ex oldu :p Haydi şimdi sil baştan ayar yapalım ;))

Yorum yaz

Subscribe to RSS Feed Beni Twitter'da izle!